upozornění
zrnková káva Palombini Gran Bar 1 Kg esence italské kávové výjimečnosti

Palombini Gran Bar 1 Kg - esence italské kávové výjimečnosti

zrnková káva Palombini Gran Bar 1 Kg esence italské kávové výjimečnosti
Objednejte si balení Palombini Gran Bar 1 kg a ochutnejte kávu, která vás zavede do Itálie. Tento skvělý kávový blend je výsledkem našeho dlouholetého umění a vášně pro kávu, které se odráží v každém doušku.
429 Kč
vč. DPH

Poznejte svou kávu

Jakou chuť můžete očekávat

Aroma
7/10
Chuť
7/10
Tělo
8/10
Sladkost
5/10
Kyselost
5/10
Hořkost
5/10
Dochuť
7/10
Vyváženost
6/10

Co získáte:

Nejvyšší kvalita: Naše kávová zrnka jsou pečlivě vybrána a pražena podle našich osvědčených receptur, abychom vám nabídli nejlepší kombinaci chuti a aroma.

Italský styl: Naše káva je inspirována italskou kulturou a tradicí, která se projevuje v jejím bohatém a plném charakteru.

Přírodní a udržitelný produkt: Naše káva je pěstována a zpracována s ohledem na životní prostředí, od farmy po šálku.

Univerzální použití: Naše káva je vhodná pro všechny typy přípravy, od silného espressa po jemné cappuccino a další oblíbené varianty.

Dlouhá tradice Palombini: Jsme rodinná firma s více než 50 lety zkušeností v oboru kávy, která je symbolem italské excelence.

 

Proč si vybrat Palombini Gran Bar:

Zaručená spokojenost: Naše káva je oblíbená u milionů zákazníků po celém světě, kteří oceňují její jedinečnou chuť.

Ekonomické a praktické balení: Naše balení o hmotnosti 1 kg je ideální pro domácí i profesionální použití, nabízí vám skvělou hodnotu za peníze.

Italský způsob života: Naše káva je více než jen nápoj, je to způsob života. S naší kávou si můžete dopřát chvilku relaxace, radosti a pohody.

 

Objednejte si Palombini Gran Bar 1 kg a zažijte Itálii v šálku kávy:

Palombini Gran Bar 1 kg je káva, která vás zavede do Itálie. S každým douškem si užijete neskutečný kávový zážitek, který vám přiblíží italskou historii, kulturu a atmosféru.

produkt--df--1

Zažijte chuť celého světa

Zveme vás, abyste se s námi vydali na cestu a prozkoumali bohatou škálu chutí, které svět kávy nabízí. Od prvního do posledního doušku nechte vůni a chuť, aby vás přenesly do vzdálených zemí, roznítily vaši představivost a probudily vaše smysly.

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU a zůstaňte v kontaktu