upozornění
Zrnková káva Palombini Roma 1 kg - ARABICA s lahodnou chutí pražená v Itálii - objevte kouzlo Říma i u Vás doma

Palombini Roma 1 kg - nepřekonatelný italský kávový požitek | zrnková káva Arabica

Zrnková káva Palombini Roma 1 kg - ARABICA s lahodnou chutí pražená v Itálii - objevte kouzlo Říma i u Vás doma
Zrnkmová káva Palombini Roma 1 kg - 100% Arabica s lahodnou chutí. Objevte kouzlo římské kávy ve svém domově nebo kanceláři
599 Kč
vč. DPH

Poznejte svou kávu

Jakou chuť můžete očekávat

Palombini Roma Caffè 1 kg - objevte kouzlo římské kávy ve svém domově nebo kanceláři | Zasloužíte si nepřekonatelný zážitek z italské kávy plné chuti a vůně

Popis produktu:

Palombini Roma Caffè 1 kg je balení, které vám přináší lahodnou chuť Itálie do vašeho domova. Tento jedinečný kávový blend je výsledkem vášně a preciznosti našich mistrů pražičů, kteří vytvářejí bohaté a vyvážené aroma, které odráží dědictví římské kávové kultury.

Klíčové rysy:

Mistrovské dílo: Naše kávová zrnka jsou pečlivě vybrána a pražena tak, aby vznikla dokonalá harmonie chuti a vůně, která vás zavede do srdce Říma.

Římské aroma: Jakmile otevřete sáček, ucítíte neodolatelnou vůni, která vám připomene atmosféru římských kaváren, kde se mísí teplota a pohostinnost.

Chuťový zážitek: Palombini Roma Caffè má plnou a vyváženou chuť, která uspokojí i ty nejnáročnější kávové znalce.

Všestrannost bez hranic: Tento balíček o hmotnosti 1 kg je ideální pro vaše pohodlí, protože můžete připravit jakoukoli kávovou směs, kterou máte rádi, ať už je to silná espressa, krémové cappuccino nebo něco jiného.

Italský šarm: Palombini je již více než půl století symbolem italské kávové dokonalosti, který vám zaručuje autentickou chuť Itálie v každém doušku.

 

Proč si vybrat Palombini Roma Caffè:

Kvalita na prvním místě: Naše kávová zrnka jsou kontrolována a pražena s nejvyšší péčí, abychom vám zajistili vynikající kvalitu a konzistenci.

Zodpovědnost k životnímu prostředí: Dbáme na udržitelnost a ekologii ve všech fázích naší výroby kávy, od zdrojů po balení.

Spokojenost zákazníků: Palombini Roma Caffè si zasloužil pověst skvělého kávového blendu, který si oblíbili kávoví nadšenci a profesionálové po celém světě.

 

Zažijte Řím v každém šálku:

Palombini Roma Caffè 1 kg je vaším lístkem do římského kávového ráje v pohodlí vašeho domova. S každým douškem se ocitnete na smyslové cestě po malebných uličkách Říma, kde si budete užívat kávovou kulturu, tradici a eleganci.

Rozmazlete své smysly tou nejlepší italskou kafou a nechte Palombini Roma Caffè obohatit vaše chvilky s kafou. Objednejte si svůj balíček o hmotnosti 1 kg ještě dnes a vydejte se na cestu do srdce Itálie.

produkt--df--14

Zažijte chuť celého světa

Zveme vás, abyste se s námi vydali na cestu a prozkoumali bohatou škálu chutí, které svět kávy nabízí. Od prvního do posledního doušku nechte vůni a chuť, aby vás přenesly do vzdálených zemí, roznítily vaši představivost a probudily vaše smysly.

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU a zůstaňte v kontaktu